Grafik naszych zajęć


Gliwice
ul. Zimnej wody 8

 

Wtorek Czwartek
Wschodzące Gwiazdy
-grupa nabór i młodsze
17:00 - 18:00
Wschodzące Gwiazdy
-grupa nabór i młodsze
17:00 - 18:00
Srebrzyste Gwiazdy
-grupa kontynuująca
17:00 - 18:30
Srebrzyste Gwiazdy
-grupa kontynuująca
17:00 - 18:30
Złote Gwiazdy
-zawodniczki
17:30 - 20:00
Złote Gwiazdy
-zawodniczki
17:30 - 20:00
 

Poniedziałek Sobota
Wschodzące Gwiazdy
-grupa nabór i młodsze
17:30 - 18:30
SP nr 14 ul. Podmiejska 62
Wschodzące Gwiazdy
-grupa nabór i młodsze
09:00 - 10:00
ul. St. Batorego 46
Srebrzyste Gwiazdy
-grupa kontynuująca
17:30 - 19:00

SP nr 14 ul. Podmiejska 62
Srebrzyste Gwiazdy
-grupa kontynuująca
10:00 - 11:30

ul. St. Batorego 46
Złote Gwiazdy
-zawodniczki
16:30 - 19:15

ul. St. Batorego 46
Złote Gwiazdy
-zawodniczki
10:00 - 12:30

ul. St. Batorego 46

Radzionków
ul. Knosały 16 - Mała sala gimnastyczna przy Hali MOSiR
Parking od strony Krytej Pływalni

 

Środa Piątek
Wschodzące Gwiazdy
-grupa nabór i młodsze
17:00 - 18:00
Wschodzące Gwiazdy
-grupa nabór i młodsze
17:00 - 18:00
Srebrzyste Gwiazdy
-grupa kontynuująca
17:00 - 18:30
Srebrzyste Gwiazdy
-grupa kontynuująca
17:00 - 18:30
Złote Gwiazdy
-zawodniczki
18:00 - 20:00
Złote Gwiazdy
-zawodniczki
18:00 - 20:00

Mysłowice
ul. Mikołowska 3

 

Środa
Wschodzące Gwiazdy
-grupa nabór i młodsze
17:00 - 18:00
Wschodzące Gwiazdy
-grupa kontynuująca
18:00 - 19:30
Złote Gwiazdy
-zawodniczki
18:00 - 20:00

Lędziny
ul. Goławiecka 36

 

Wtorek
Wschodzące Gwiazdy
-grupa nabór i młodsze
17:00 - 18:00
Wschodzące Gwiazdy
-grupa kontynuująca
17:00 - 18:30
Złote Gwiazdy
-zawodniczki
17:00 - 19:00

Zabrze
ul. Buchenwaldczyków 25

 

Poniedziałek
Wschodzące Gwiazdy
-grupa nabór i młodsze
17:00 - 18:00
Wschodzące Gwiazdy
-grupa kontynuująca
...
Złote Gwiazdy
-zawodniczki
17:00 - 19:00

Świętochłowice
ul. Zubrzyckiego 38

 

Czwartek
Wschodzące Gwiazdy
-grupa nabór i młodsze
17:00 - 18:00
Wschodzące Gwiazdy
-grupa kontynuująca
...
Złote Gwiazdy
-zawodniczki
17:00 - 18:00